S | M | T | W | T | F | S |
---|---|---|---|---|---|---|
« Feb | ||||||
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 |
W dniach 14.04 do 22.05.2023 r. trwał organizowany przez Przedszkole nr 47 w Lublinie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Bociany, jaskółki, motyle i inne zwiastuny wiosny”.
Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastyczno – technicznej przedstawiającej wybrany element przyrody – zwierzę lub roślinę – związany z wiosną.
Na konkurs napłynęło wiele prac z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu całej Polski. Jury konkursu w składzie: Pani Dyrektor Edyta Działa oraz organizatorki konkursu: p. Agnieszka Piątkowska, p. Joanna Żyła oraz p. Małgorzata Sieczka miało bardzo trudne zadanie, by wśród wszystkich nadesłanych prac wybrać te najciekawsze. Biorąc pod uwagę: zgodność z tematem, pomysłowość, estetykę i trwałość prac jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:
W kategorii dzieci 3-4-letnich
I miejsce: JULIA JAROS, lat 4
Przedszkole nr 72, Lublin; Nauczyciel: p. Agnieszka Dziuban
II miejsce: NATALIA JODKO, lat 4
Przedszkole nr 7, Żary; Nauczyciel: p. Agnieszka Miller
III miejsce: ADAM CHMIEL, lat 4
Zespół Przedszkolny nr 1, Lublin; Nauczyciel: p. Beata Sawicka
WYRÓŻNIENIA:
AMELIA ANTONIEWICZ, lat 4
Przedszkole nr 86 „Tęczowy Świat”, Poznań; Nauczyciel: p. Bożena Nowak
BLANKA JEZIERSKA, lat 4
Przedszkole nr 217 Sióstr Rodziny Maryi, Warszawa; Nauczyciel: p. Urszula Sadowska
ANASTAZJA PYTKA, lat 4
Przedszkole nr 86 Lublin; Nauczyciel: Agnieszka Sadowska – Pytka
ALEKSANDRA SURÓWKA, lat 4
Przedszkole nr 54, Lublin; Nauczyciel: p. Małgorzata Hejno
ALAN SZWARC, lat 4
Przedszkole nr 61 Integracyjne, Bydgoszcz; Nauczyciel: p. Joanna Wardacka
MARCEL TYLEC, lat 4
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12, Lublin; Nauczyciel: p. Joanna Tarka
KAMIL WITECKI, lat 4
Przedszkole nr 78, Lublin; Nauczyciel: p. Elżbieta Olszówka, Agata Popławska
W kategorii dzieci 5-6-letnich:
I miejsce: ANTONINA MIKOŁAJUK, lat 6
Przedszkole nr 17, Elbląg; Nauczyciel: p. Danuta Kęprowska
II miejsce: ŁUCJA KLATT, lat 5
Tęczowe Przedszkole „Jaś Beatka Franek”, Sztum; Nauczyciel: p. Mirosława Woszak
III. miejsce: YAN MIALIK, lat 5
Niepubliczne Przedszkole „Nutka”, Stara Iwiczna; Nauczyciel: p. Sylwia Łysiak – Borkowska
WYRÓŻNIENIA:
BLANKA DĄBROWSKA, lat 6
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 3, Płock; Nauczyciel: p. Jolanta Czaplińska
ALEKSANDRA GÓRLACZYK, lat 6
Samorządowe Przedszkole nr 51, Kraków; Nauczyciel: p. Sylwia Biernacik
TYMOTEUSZ GRUSZCZYŃSKI, lat 5
Zespół Szkół w Uściu Gorlickim; Nauczyciel: p. Katarzyna Hotloś
TYMOTEUSZ WOJTUNIK, lat 6
Przedszkole Publiczne nr 3, Wadowice; Nauczyciel: p. Monika Rozum
HANNA WÓJTOWICZ, lat 5
Przedszkole nr 64, Lublin; Nauczyciel: p. Daria Fuszara, A. Sijewska;
LEON ZARZYCKI, lat
Przedszkole nr 34, Lublin; Nauczyciel: p. Monika Pastuszak
ADAM ŻÓŁTOWSKI, lat 6
Przedszkole nr 3, Płock; Nauczyciel: p. Agnieszka Adamczyk – Opolska;
Serdecznie gratulujemy autorom wszystkich prac oraz nauczycielom. Dyplomy, nagrody i podziękowania prześlemy pocztą.