Miesięczne archiwum: Październik 2022

Bal Wszystkich Świętych w Grupie „Kotki”

W środę 26. października w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Przedszkolaki z grupy „Kotki” przebrały się za świętych oraz postacie z Biblii – w naszych starszakach można było rozpoznać m.in. Św. Zofię, Św. Wiktora, apostoła Pawła, białe Anioły, Mojżesza, Św. Franciszka czy Św. Klarę. Przy znanych piosenkach religijnych, takich jak przebój Arki Noego „Święty uśmiechnięty”, dzieci wspólnie śpiewały, tańczyły i bawiły się. Dziękujemy rodzicom za trud oraz kreatywność przy przygotowaniu strojów, w których pięknie prezentowały się nasze „Kotki” 

Cyrk w przedszkolu

Piknik u Jeżyków 🦔

Rodzinny piknik w Grupie III „KOTKI”

W środę 12.10 w Grupie III „Kotki” odbył się Rodzinny Piknik Integracyjny. Podczas spotkania rodzice wraz z dziećmi uczestniczyli w zabawach integracyjnych, w grze terenowej z mapą „Szukamy skarbu”, w której kierując się wskazówkami na mapie i rozwiązując zadania zmierzali do ukrytego skarbu oraz w warsztatach plastycznych, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonywały zabawki do Ogrodu sensorycznego przed budynkiem przedszkola. Podczas pikniku na dzieci czekały też niespodzianki – pokazy wybuchów wulkanu i pyszna pizza!

Planetarium

Drodzy Rodzice

Dziś w naszym przedszkolu pojawiło się planetarium. Mieliśmy okazję przenieść się z bohaterami bajki w odległy kosmos, poznaliśmy planety i przestrzeń kosmiczną.

Wielki konkurs

Drodzy Rodzice!

Serdecznie was zapraszamy do wzięcia udziału w akcji głosowania:

Głosuj codziennie!

Nie zapomnij, że od 10 października rusza głosowanie. Głosować na daną grupę może każdy (rodzice, dziadkowie, ciocia, wujek czy znajomi) i głosować najlepiej codziennie, ponieważ 10 grup przedszkolnych z największą liczbą głosów, wygra zestawy nagród od Brio World oraz upominki dla całej grupy.

Wielkie głosowanie z BRIO World! (briokonkurs.pl)

Koncert Muzyczny „Dźwięki Jesieni”

We wtorek 11.10 w naszym przedszkolu odbył się drugi w tym roku szkolnym Koncert Muzyczny pod hasłem „Dźwięki Jesieni”. Podczas muzycznego spotkania przedszkolaki towarzyszyły w leśnej wędrówce Pani Leśnik Genowefie Podleśnej, rozwiązywały zagadki o leśnych zwierzętach, słuchały i bawiły się przy utworach związanych z tematyką, a instrumentem wiodącym był KLARNET BASOWY.

Dzień eksperta

W środę w grupa Jeżyków 🦔 powitała kolejnego eksperta – mamę i siostrę Marceliny. Razem wyruszyliśmy w podróż przemiany jajeczka w motyla i mieliśmy przyjemność zrobić własne szaszłyki owocowe. Było ekstra! Dziękujemy 💐💐

Dzień eksperta

Jeżyki miały przyjemność gościć mamę Kingi. Nasz ekspert przygotował niespodziankę w postaci pieczenia babeczek. To była pyszna przygoda, dziękujemy 💐💐

Październik 2022
S M T W T F S
« Sep   Nov »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kategorie wydarzeń

  • Brak kategorii

Archiwalne grupy