Miesięczne archiwum: Wrzesień 2022

Rok z Kicią Kocią

Dziś odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Rok z Kicią Kocią. Dzieci zobaczyły jak wygląda sad i czego potrzeba do pracy z nim. Przewodnikiem w tych wiadomościach była Kicia Kocia. Dzieci zgodnie z instrukcją wykonały traktor.

Wycieczka Grupy III „KOTKI” do Biblioteki

W piątek 30.09 grupa III „Kotki” wybrała się na wycieczkę do Biblioteki przy ul. Nadbystrzyckiej. Na miejscu przedszkolaki zapoznały się z działami w Bibliotece, dowiedziały się, jak można zapisać się do Biblioteki i wysłuchały kilku książeczek dla dzieci. W drodze powrotnej była chwila na małe co nieco, a tuż przed przedszkolem dzieci spotkały zwinną rudą wiewiórkę. Wycieczka była też doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpiecznego poruszania się w pobliżu ulicy i na przejściu dla pieszych.

Dzień Chłopca w Grupie III „KOTKI”

W piątek 30.09 świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Chłopca. Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich chłopców ;)

Dzień ziemniaka

W czwartek 29.09 obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Ziemniaka. Z tej okazji każda grupa przygotowała ziemniaczane atrakcje. Nietypowe święto zakończyło się wspólnymi odwiedzinami i wymianą doświadczeń pomiędzy grupami.

Ogłoszenie

Żyrafki

Żyrafki poznają świat wielozmysłowo – piknik integracyjny
26.09.2022 na przedszkolnym placu zabaw odbył się integracyjne spotkanie naszych Maluszków i Ich Rodziców. Było wesoło, twórczo i smacznie. Wspólne tańce, zabawy pokazały jak naszymi zmysłami odkrywamy świat.
Warsztaty tworzenia zabawek sensorycznych zaangażowały nas wszystkich i pokazały ze jesteśmy zgraną drużyną.

Pierwszy dzień jesieni

Grupa Żyrafek 🦒 i Jeżyków 🦔 powitała przyjście Pani Jesieni. Dzieci ochoczo zbierały skarby, które pozostawiła w naszym ogrodzie.

Rada Rodziców

W ten czwartek serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z trójek grupowych na zebranie, które się odbędzie w naszym przedszkolu o godzinie 16.

Telefon przedszkolny

Drodzy Państwo nasze przedszkole ma nowy numer telefonu 81466 47 68. Od dziś prosimy telefonować na ten numer stacjonarny, numer telefonu komórkowego zostaje bez zmian.

Dzień eksperta

W naszym przedszkolu był wspaniały gość Pani Roman – weterynarz 😺👩‍⚕️a razem z nią kotka i żółw 🐢. Wielkie brawa dla naszego eksperta i pomocników.

Rok z Kicią Kocią

Grupa Jeżyków rozpoczęła uczestnictwo o programie rok z Kicią Kocią. Uczyliśmy się o różnych domach i rodzinach i dlaczego ważne jest pamiętać własny adres.

Spotkanie z Panią Weterynarz w Grupie III i IV

We wtorek 20.09 w Grupie III i IV gościliśmy Panią Weterynarz, a prywatnie mamę Lenki z Gr. III. Pani Weterynarz opowiedziała o swojej pracy, pokazała wykorzystywane narzędzia, a następnie wraz z Lenką przedstawiła przyniesione zwierzaki – kotkę i żółwia. Przedszkolaki miały możliwość wykazać się wiedzą o zwyczajach zwierzaków i sposobie opiekowania się nimi. Dziękujemy mamie Lenki za bardzo ciekawe spotkanie :)

Drodzy Rodzice

 Od rozpoczęcia roku szkolnego od rodziców, uczniów i pracowników
jednostek oświatowych otrzymujemy bardzo wiele zgłoszeń, dotyczących
problemów z  dostępem do witryny dziennika Uonet+ i dzienniczka w
wersji mobilnej.
W związku z tym przygotowaliśmy poradę. Jest ona zamieszczona na
naszej stronie

 edu.lublin.eu/porady dla rodziców. [1]

Grupa Żyrafek🦒🦒🦒

Grupa Jeżyków 🦔🦔

To już kolejny piątek, kiedy grupa Jeżyków cieszy się ze spotkania z Panią psycholog. Każde zajęcia opowiadają o emocjach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Strona 1 z 212
Wrzesień 2022
S M T W T F S
« Aug   Oct »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Kategorie wydarzeń

  • Brak kategorii

Archiwalne grupy